Dlaczego ShiShiKo?

W dzisiejszym zagonionym świecie, tworzymy miejsce gdzie znajdziesz kosmetyki wyselekcjonowane specjalnie dla Ciebie. Wszystkie produkty dostępne na stronie zostały przez nas wcześniej przetestowane, tak żeby wybrać same kosmetyczne perełki.
Kochamy koreański rytuał pielęgnacyjny, wierzymy w to, że piękna skóra jest kluczem do atrakcyjnego wyglądu i dobrego samopoczucia. Zamiast maskować niedoskonałości chcemy pomóc Ci poprawić kondycję Twojej skóry i wydobyć z niej naturalne piękno. Znajdziesz tu wysokiej jakości koreańskie kosmetyki idealne na każdy z dziesięciu kroków koreańskiego rytuału.
Oferujemy produkty najlepszych koreańskich marek od sprawdzonych i zaufanych dystrybutorów. Nasz magazyn zlokalizowany jest w Polsce w związku z tym wszystkie zamówienia na naszej stronie zostaną zrealizowane maksymalnie do 2-3 dni roboczych.
ShiShiKo to przestrzeń gdzie znajdziesz wiele cennych rad na temat pielęgnacji skóry, chcemy dostarczyć Ci niezbędnych informacji potrzebnych do wybrania idealnego produktu dla Twojej skóry. Zachęcamy Cię do zapisania się do naszego newslettera, wówczas dostaniesz powiadomienie o pojawiających się nowych wpisach na naszym blogu.
Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu dla Twojej skóry napisz do nas, jesteśmy tu dla Ciebie i chętnie wykorzystujac naszą wiedzę i doświadczenie doradzimy Ci w wyborze!
-ShiShiKo

Stworzone z pasji i miłości...ShiShiKo zostało stworzone z pasji do pielęgnacji skóry. Przez lata poszukiwań idealnie dobranych kosmetyków dla mojej wrażliwej i problematycznej skóry, kosmetyki i ich składy stały się moją ogromną pasją. Wiem jak ważnym elementem dobrego kosmetyku jest jego skład, to on wyróżnia niezwykłe produkty.
Gdy rozpoczęłam swoją przygodę z Koreańską pielęgnacją skóry, byłam zdumiona nie tylko składem, ale też tym jak szybko widać rezultaty na mojej skórze.
Łącząc pasję do pielęgnacji skóry z moim wykształcenie farmaceutycznym stworzyłam ShiShiKo. Moim celem jest stworzyć przestrzeń łączącą miłośników pielęgnacji skóry. Miejsce gdzie zarówno możesz znaleźć najlepsze koreańskie kosmetyki, ale także gdzie poznasz najnowsze trendy w zakresie urody, recenzje produktów oraz porady dotyczące pielęgnacji skóry. Mam nadzieję, że ShiShiKo stanie się miejscem, które chętnie odwiedzisz przy porannej kawie.
-Natalia ( Założycielka ShiShiKo)