Pielęgnacja Skóry

Pielęgnacja skóry trądzikowej- 10 często popełnianych błędów

Masz problemy z cerą trądzikową? Stosujesz wiele produktów, ale wciąż pojawiają się niedoskonałości na Twojej skórze? Jeśli tak, musisz koniecznie przeczytać ten wpis. Poniżej przedstawię Ci 10 popularnych błędów, które sama popełniałam, a których wykluczenie całkowiecie zmieniło kondycję mojej skóry.

label
perm_identity Shishiko Team
comment 0 komentarze
remove_red_eye 258 odsłony

Koreański rytuał pielęgnacyjny

Od kilku lat w Polsce i na świecie coraz większą popularnością cieszy się koreański rytuał pielęgnacyjny. Te 10-kroków to więcej niż rutyna - to styl życia, który stał się globalnym fenomenem. Nie chodzi o posiadanie większej liczby produktów, niż można zliczyć, ale raczej o posiadanie odpowiednich produktów o dobrych składach i korzystaniu z nich w odpowiedniej kolejności.

label
perm_identity Shishiko Team
comment 1 komentarze
remove_red_eye 139 odsłony

Najlepsze kosmetyki koreańskie

Kosmetyki azjatyckie cieszą się systematycznie rosnącą popularnością wśród Polek. Nic dziwnego – są wyjątkowo efektywne. Które z nich są najlepsze? Trudny wybór, oferta jest bowiem bardzo szeroka. Wybraliśmy jednak kilka kosmetyków, na które koniecznie warto zwrócić uwagę.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 171 odsłony

Pożegnaj się z potrądzikowymi przebarwieniami!

Czy mamy wpływ na ich powstawanie? Jak można się ich pozbyć?

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 111 odsłony

Fenomen koreańskiej pielęgnacji skóry

Pewnie wielu z Was zastanawia się czemu akurat Koreański rytuał pielęgnacyjny zyskuje tak ogromną popularność na całym świecie. Dlaczego tak wiele produktów pochodzących z Korei rewolucjonizuje rynek kosmetyczny?

label
perm_identity Shishiko Team
comment 0 komentarze
remove_red_eye 116 odsłony